Trabzon Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. Siyaset

Siyaset

Siyaset

Atama ve vazifeden alma kararları Resmi Gazete’de

SoleKinG
0 82

Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne ait atama ve misyondan alma kararları, Resmi Gazete’de yayınlandı.

Siyaset

Hatay’a giden Kemal Kılıçdaroğlu’na depremzedelerden reaksiyon

SoleKinG
0 38

Hatay’a giden Kemal Kılıçdaroğlu, Kırıkhan’da çadır kente uğradı. Kılıçdaroğlu’nun çadırlara uğramadığını belirten depremzedeler “Kemal Beyefendi gelmiş, konuşacak çadırı yok. Yağmurda sığındığımız çadırı elimizden almaya çalışıyorlar. Halk yağmurun altında kaldı. Gereksinimlerimizi sormadılar” diyerek sitem etti.

Siyaset

BirGün ve Halk TV’nin vinç ticareti tezlerine AFAD’dan karşılık geldi

SoleKinG
0 34

BirGün ve Halk TV’nin servis ettiği, zelzelelerin etkilediği vilayetlerde ‘AFAD’ın denetimindeki vinçler için ailelerden para alındığına göz yumulduğu’ savlarına AFAD’dan yalanlama geldi.

Siyaset

Ersan Şen: Siyasete girmeyi düşünmüyorum

SoleKinG
0 29

Geçtiğimiz günlerde ismi cumhurbaşkanlığı adaylığıyla gündem olan Ersan Şen, Habertürk’te siyasete girmeyeceğini söyledi. Şen ayrıyeten ÂLÂ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in 6’lı masadan kalkmasına sebep olan olayı anlattı.

Siyaset

Sarsıntı izolatörleri düşük maliyetle sarsıntının kuvvetini üçte teğe indiriyor

SoleKinG
0 15

Yer, iklim ve etrafın uygun olduğu her yapıya uygulanabilen zelzele izolatörleri binaların üretim maliyetini düşük seviyeli artırmasına rağmen sarsıntının kuvvetini üçte teğe kadar düşürebiliyor.

Siyaset

Denizli Valisi Ali Fuat Atik kanser olmasına karşın sarsıntı bölgesinde çalışmalara devam ediyor

SoleKinG
0 15

Hatay’da uyum valisi olarak misyon yapan Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in kanser olduğu öğrenildi. Boynuna kemoterapi şişesi takarak misyonuna devam eden Atik ile CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk röportaj gerçekleştirdi.